Hej Kochani! :)
Dzisiaj kolejny tutorial MMD :> Wiem, że był już kiedyś tutorial, o tym jak MMD pobrać ale, jak może niektórzy z Was wiedzą ja, w moim "poprzednim" MMD, nie mogłam: renderować filmików, zainstalować MME (MikuMikuEffect), oraz VMD Spectrum...Zatem dzisiaj pokażę Wam, jak MMD zainstalować, żeby wszystko dobrze działało :)
Dzisiaj kolejny tutorial MMD :> Wiem, że był już kiedyś tutorial, o tym jak MMD pobrać ale, jak może niektórzy z Was wiedzą ja, w moim "poprzednim" MMD, nie mogłam: renderować filmików, zainstalować MME (MikuMikuEffect), oraz VMD Spectrum...Zatem dzisiaj pokażę Wam, jak MMD zainstalować, żeby wszystko dobrze działało :)
Hej Kochani! :)
Dość dawno nie było posta, co? Ostatni wpis zamieściłam 9.10.2016r., a ja czuję się, jakbym nie pisała wieki! To niestety znów, przez brak weny twórczej :(
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiejszy wpis poświęcę Tutorialowi DIY, w którym pokażę Wam jak zrobiłam tą uroczą, jesienną Girlandę z Dyniami! :)
Dość dawno nie było posta, co? Ostatni wpis zamieściłam 9.10.2016r., a ja czuję się, jakbym nie pisała wieki! To niestety znów, przez brak weny twórczej :(
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiejszy wpis poświęcę Tutorialowi DIY, w którym pokażę Wam jak zrobiłam tą uroczą, jesienną Girlandę z Dyniami! :)
Hej Kochani :)
Dzisiaj, wreszcie wyniki III etapu konkursu! :) Przepraszam, że ogłoszenie wyników się przeciągnęło, ale jedna z uczestniczek poprosiła mnie o jeszcze trzy dni, na wysłanie pracy. Wiem, że mimo to, post powinien pojawić się wcześniej, ale tutaj ja..nie mogłam się za niego zabrać...
Dzisiaj, wreszcie wyniki III etapu konkursu! :) Przepraszam, że ogłoszenie wyników się przeciągnęło, ale jedna z uczestniczek poprosiła mnie o jeszcze trzy dni, na wysłanie pracy. Wiem, że mimo to, post powinien pojawić się wcześniej, ale tutaj ja..nie mogłam się za niego zabrać...
Hej Kochani! :)
Tak, jak wczoraj obiecałam, dzisiaj robię wpis o nagrodach, które dostałam za zajęcie miejsca na podium, w tegorocznym konkursie Zabierz LillaLou na wakacje :) Jakby co, to, to jest ten post, który miał być pierwszym postem, po moim powrocie.
Tak, jak wczoraj obiecałam, dzisiaj robię wpis o nagrodach, które dostałam za zajęcie miejsca na podium, w tegorocznym konkursie Zabierz LillaLou na wakacje :) Jakby co, to, to jest ten post, który miał być pierwszym postem, po moim powrocie.




