Hej Wszystkim! :D
Jesteście gotowi na II etap konkursu i wyniki I-szego? Będziecie bardzo zaskoczeni! ;) (wynikami I etapu)
Jak sam tytuł posta mówi, II etap konkursu to...Zilustruj swoją ulubioną piosenkę! :D
Jesteście gotowi na II etap konkursu i wyniki I-szego? Będziecie bardzo zaskoczeni! ;) (wynikami I etapu)
Jak sam tytuł posta mówi, II etap konkursu to...Zilustruj swoją ulubioną piosenkę! :D
Hejka :)
Dzisiaj pokażę, Wam jak zrobić kartkę na Dzień Ojca :) Wiem, że był on wczoraj, lecz ja prezent dla mojego Taty, dam dopiero dzisiaj, ponieważ wczoraj miał on dyżur w szpitalu i nie miałam niestety jak mu go wręczyć.
Dzisiaj pokażę, Wam jak zrobić kartkę na Dzień Ojca :) Wiem, że był on wczoraj, lecz ja prezent dla mojego Taty, dam dopiero dzisiaj, ponieważ wczoraj miał on dyżur w szpitalu i nie miałam niestety jak mu go wręczyć.
Hej kochani! :D
Jak spędziliście Dzień Dziecka?
Wiem, że był on trzy dni temu, ale w większości przypadków obchodzono go dzisiaj, chodzi mi tutaj o różnego rodzaju imprezy itp. Na moim osiedlu takowa impreza została zorganizowana, lecz były na niej same maluchy, więc mi było łyso tam iść...
Kilka dni przed końcem maja moja Mama zapytała się mnie co chciałabym dostać (kiedyś już mi mówiła o tej kawiarni) a ja odpowiedziałam, że właśnie chciałabym iść do takowej, pierwszej w moim mieście - Warszawie, Kociej Kawiarni, nazwanej Miau Cafe :3
{Psssst! jeśli czytacie tego posta na telefonie lub tablecie, to radzę przesiąść się do komputera, jest tutaj dużo zdjęć i będzie Wam wygodniej :)}
Jak spędziliście Dzień Dziecka?
Wiem, że był on trzy dni temu, ale w większości przypadków obchodzono go dzisiaj, chodzi mi tutaj o różnego rodzaju imprezy itp. Na moim osiedlu takowa impreza została zorganizowana, lecz były na niej same maluchy, więc mi było łyso tam iść...
Kilka dni przed końcem maja moja Mama zapytała się mnie co chciałabym dostać (kiedyś już mi mówiła o tej kawiarni) a ja odpowiedziałam, że właśnie chciałabym iść do takowej, pierwszej w moim mieście - Warszawie, Kociej Kawiarni, nazwanej Miau Cafe :3
{Psssst! jeśli czytacie tego posta na telefonie lub tablecie, to radzę przesiąść się do komputera, jest tutaj dużo zdjęć i będzie Wam wygodniej :)}

