Hej Kochani :)
Dzisiaj przedstawię Wam wyniki II etapu konkursu i temat III etapu, czyli już Finału całego konkursu! :) Przepraszam, za opóźnienia z wynikami i ogólnie z tym postem, ale jedna z uczestniczek prosiła mnie o przedłużenie etapu :)
Dzisiaj przedstawię Wam wyniki II etapu konkursu i temat III etapu, czyli już Finału całego konkursu! :) Przepraszam, za opóźnienia z wynikami i ogólnie z tym postem, ale jedna z uczestniczek prosiła mnie o przedłużenie etapu :)
Hej Kochani! :D
Ostatnio na YT (YouTube) znalazłam, całkiem przypadkowo, tutorial "Galaxy in a jar". Bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam, że odtworzę to DIY i przy okazji pokażę, jak je zrobić :)
Ostatnio na YT (YouTube) znalazłam, całkiem przypadkowo, tutorial "Galaxy in a jar". Bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam, że odtworzę to DIY i przy okazji pokażę, jak je zrobić :)
Hejka Wszystkim! ;)
Już jakiś czas temu BettyM, z lillalou.pl poprosiła mnie, żebym zrobiła post o tym jak pobrać MMD (MikuMikuDance) :)
MikuMikuDance - japoński program do robienia animacji 2D lub 3D (jeśli macie taką funkcję w ekranie komputera)
A więc zaczynajmy! ;)
Już jakiś czas temu BettyM, z lillalou.pl poprosiła mnie, żebym zrobiła post o tym jak pobrać MMD (MikuMikuDance) :)
MikuMikuDance - japoński program do robienia animacji 2D lub 3D (jeśli macie taką funkcję w ekranie komputera)
A więc zaczynajmy! ;)
Hej Wszystkim! :D
Jesteście gotowi na II etap konkursu i wyniki I-szego? Będziecie bardzo zaskoczeni! ;) (wynikami I etapu)
Jak sam tytuł posta mówi, II etap konkursu to...Zilustruj swoją ulubioną piosenkę! :D
Jesteście gotowi na II etap konkursu i wyniki I-szego? Będziecie bardzo zaskoczeni! ;) (wynikami I etapu)
Jak sam tytuł posta mówi, II etap konkursu to...Zilustruj swoją ulubioną piosenkę! :D



