Hej Wszystkim! :)
Ostatnio na informatyce w szkole robiliśmy dużo rzeczy w Gimp'ie, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ Gimp to naprawdę fajny program, w którym można robić wiele fajnych rzeczy ^^ Na samym początku robiliśmy różne napisy, a naszą ostatnią pracą był portret. Mogliśmy sobie wybrać kogo tylko chcemy, do narysowania tego portretu, więc ja wybrałam..Miku! :)
Ostatnio na informatyce w szkole robiliśmy dużo rzeczy w Gimp'ie, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ Gimp to naprawdę fajny program, w którym można robić wiele fajnych rzeczy ^^ Na samym początku robiliśmy różne napisy, a naszą ostatnią pracą był portret. Mogliśmy sobie wybrać kogo tylko chcemy, do narysowania tego portretu, więc ja wybrałam..Miku! :)




