Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie w pisaniu postów!
Przepraszam, że tak dawno nic nie dodawałam, ale niestety miałam ostatnio trochę więcej nauki niż zwykle, oraz niestety nie miałam weny i nie wiedziałam o czym pisać :<
Ostatnio, gdy robiłam wiosenną dekorację do klasy, wpadłam na pomysł, że mogę Wam pokazać jak zrobiłam takie ,,rozeto-kwiaty" z bibuły. Mimo, że mogą wyglądać na skomplikowane, to są naprawdę proste do zrobienia, a materiałów do nich, również nie trzeba wiele :)
Tak więc, zaczynajmy!
Przepraszam, że tak dawno nic nie dodawałam, ale niestety miałam ostatnio trochę więcej nauki niż zwykle, oraz niestety nie miałam weny i nie wiedziałam o czym pisać :<
Ostatnio, gdy robiłam wiosenną dekorację do klasy, wpadłam na pomysł, że mogę Wam pokazać jak zrobiłam takie ,,rozeto-kwiaty" z bibuły. Mimo, że mogą wyglądać na skomplikowane, to są naprawdę proste do zrobienia, a materiałów do nich, również nie trzeba wiele :)
Tak więc, zaczynajmy!




